McFunSoft Audio Editor v5.6 (aLıntı)

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
Minimeter yazılımı kotalı ADSL kullanıcıları için hazırlanmış güzel bir Firefox eklentisi. Program şu anda 10 internet erişim şirketini destekliyor ve bunların arasında Türk Telekom da var:

Skynet ADSL
Telenet
Scarlet
Full ADSL
Xtra
Internode
Türk Telekom
Omsk TeleCommunications
Mweb
Saix ISPs


Programı indirdikten sonra Dosya -> Aç menüsünden indirmiş olduğunuz minimeter.xpi adlı dosyayı açıyorsunuz. Eklentiyi kurduktan sonra Firefox’u tekrar açmanız gerekmektedir. Araçlar -> Eklentiler menüsüne girdikten sonra MiniMeter eklentisi seçili iken Seçenekler butonuna tıklıyoruz ve gereken ayarları yapıyoruz. Kullanması basit* güzel arayüzlü bir eklenti.

Download

HTML Kod:
http://www.epigoon.com/mozilla/minimeter/minimeter.xpi
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.