md5 kırıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeadLy_DeMaGe

Yeni üye
1 Ocak 2008
4
0
Merhaba arkadaşlar,ben vbulletinin sql dosyasındaki md5'li şifreleri kırmak için john the ripper programının çok met edildiğini duydum.Program 2 gün açık kaldı ama md5'i kıramadı.En sonunda dayanamayıp programı kapattım.Fakat yeni sürümünün 15 dakikada kırdığını duydum.Yeni versiyonu windows için yok ama windows için 1.7.2 sürümü var diye buldum ve indirdim ama programı çalıştırmak için exe dosyası yoktu :D Bana önerebileceğiniz md5'leri kırmak için bi program varmı ? Mümkünse kısa sürede kıran :) Baştan teşekkürümü edeyim yardımcı olacak arkadaşlara...

alperonline

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
463
13
Adana
Arkadaşlar , md5 kırmak...Keşke sorunlarınızı md5 kırmadan çözme yolunu düşünseydiniz.Neyse.
John the ripper tarzı şeylerle uğraşmayın.Ve şifre 123456789 olmadıkça online md5 kırdığını iddia eden sitelere hiç boşuna girmeyin.
şu tarz bi şifreyi => 10aSdB^^4-S <= ancak rainbow table'yle çözebilirsiniz.Nedir bu rainbow table?
parayla satılır genelde.boyutları 100 GB bile olabilir.Sadece küçük harf daha düşüktür.harf-rakam daha fazla , harf+rakam+32 sembollüsü haliyle daha fazla.
Bunu satın alacaksınız , daha sonra programını çalıştırıp yarım saat - 1 saat içinde şifreyi kıracaksınız.
Deneyici programlarla bilgisayarın 90-120 gün açık kalması gerekebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.