MDISEC - PRODAFT Twitch Yayınları

freebsd

Yeni üye
24 Nis 2020
32
5
Merhaba,

Bu konu size biraz ilginç gelebilir aslında bu tam olarak bir "konu paylaşma" sayılmaz. Genç arkadaşların iyi alana yönelmesi adına siber istihbaratçı abilerimizin yaptığı twitch yayınlarını size aktaracağım(1 tanesi hariç diğerleri de youtube'da mevcut). ayrıca diğer beğendiğim yayınlarından bir tanesini daha ekleyeceğim. o da siber istihbarat yöntemlerini kullanarak "hacker avlamak"

1- 0x02 | Kör Nokta S1E2 | Sahte Siteler

2- 0x03 | Güvenli İletişim

3- 0x04 | Bitcoin ve Kripto Para Alım Satım Platformları ve Siber Güvenlik
Kör Nokta 0x04 | Bitcoin & Kripto Para Alım Satım Platformları ve Siber Güvenlik

4- "hacker avlamak"
HackerConf 2021 | Ege Balcı - PTI Team: No worries we will find you - mdisec on Twitch

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
163
Merhaba,

Bu konu size biraz ilginç gelebilir aslında bu tam olarak bir "konu paylaşma" sayılmaz. Genç arkadaşların iyi alana yönelmesi adına siber istihbaratçı abilerimizin yaptığı twitch yayınlarını size aktaracağım(1 tanesi hariç diğerleri de youtube'da mevcut). ayrıca diğer beğendiğim yayınlarından bir tanesini daha ekleyeceğim. o da siber istihbarat yöntemlerini kullanarak "hacker avlamak"

1- 0x02 | Kör Nokta S1E2 | Sahte Siteler

2- 0x03 | Güvenli İletişim

3- 0x04 | Bitcoin ve Kripto Para Alım Satım Platformları ve Siber Güvenlik
Kör Nokta 0x04 | Bitcoin & Kripto Para Alım Satım Platformları ve Siber Güvenlik

4- "hacker avlamak"
HackerConf 2021 | Ege Balcı - PTI Team: No worries we will find you - mdisec on Twitch
Acaba ķör nokta derken neden bahsediyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.