Me-tasploit android pdf-keylogger

FromheL

Üye
19 Haz 2020
54
0
M e t a sploitte android için pdf rat oluşturabiliyor miyiz? yada apkyı pdfye dönüştürmek mümkünmü
Birde yine m e t a sploitle androide sızdığımızda tuş vuruşlarını kaydedebilir miyiz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 Nis 2019
1,653
10
3
Geçmişten...
Cevap: ****sploit android pdf-keylogger

M e t a sploitte android için pdf rat oluşturabiliyor miyiz? yada apkyı pdfye dönüştürmek mümkünmü
Birde yine ****sploitle androide sızdığımızda tuş vuruşlarını kaydedebilir miyiz?
Yok android için pdf rat yok diye biliyorum biraz araştırdım sizin için...
ancak pdf e gömebilirsiniz ratınızı
apk yı pdfe dönüştüremzsiniz dediğim gibi sadece pdf e gömebilirsiniz...
evet tuş vuruşlarını izleyebilirsiniz...

Son düzenleme:

FromheL

Üye
19 Haz 2020
54
0

Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9134443' Alıntı:
Yok android için pdf rat yok hatta windowstada yok diye biliyorum biraz araştırdım sizin için...
ancak pdf e gömebilirsiniz ratınızı
apk yı pdfe dönüştüremzsiniz dediğim gibi sadece pdf e gömebilirsiniz...
evet tuş vuruşlarını izleyebilirsiniz...

Nası yapabilirim peki aga pdf içine gömmem lazım :/

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,455
31
/var/named

KaliLinux kullanıyorsanız sizin için deneyebileceğiniz 2 video araştırdım, işinize yarayabilir diye buraya bırakıyorum :)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=qxVyo5WKs98[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=A5-mE6RkxEQ[/ame]

FromheL

Üye
19 Haz 2020
54
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.