Meb İnternet Engeli?

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
Biliyorum meb internet ile ilgili konu açmak yasak ama ders ile ilgili olduğu için acmak istedim :) Arkadaşlar bir şey soracağım kişisel sitemi mebde görünür yapmak istiyorum ders videoları çekiyorum fakat girerken benim kişisel web sitem engelli 5dk once hostu ve domaini aldım da godaddy host ve domaini kullanıyor bende godaddy host ve domaini kullanıyorum peki neden benimki engelleniyor onu anlamadım? Daha 5dk önce kurdum?

Moderatör tarafında düzenlendi:

recepasann

Üye
20 Ağu 2017
140
0
Dedicated kullanamazsan siten çöker ve trafik kullanımı yüksek olduğundan 1 günde siten kapanır :D Günlük 1TB trafik harcanıyor bende. Sitedeki reklamlar meb de görünmez. Benim sitem engel yemiyor, senin ki her türlü engel yer :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.