MeB YaSaKlI SiTeLeRe GiRmE!'^+%&/

OHT

Yeni üye
5 Haz 2009
3
0
kardesım keske okul baslarken soleseydın 11. sınıfım,seneye saten okulda durmıcam :D:D

bu sene haftada ortalama 25 saat bılgısayar labaratuvarında takıldık,full cs :D ypcq bısı yokt :d

batu_han_bayar

Yeni üye
24 Haz 2009
5
0
izmir
ya uraşıp durmayın şunlarla ULTRASURF programını indirin googleye yazdığınızda heryerden indirebilirsiniz youtube dahil M.E.B in yasakladığı tüm sitelere giriyor...

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
sekort.comdan alıntı yapmıssın bi ara bende ordaydım ayrıca ping yerine tracert yapsanda oluo

sofyan

Yeni üye
5 Kas 2009
1
0
kardasım bu neıstır nete ıstedıgımız gıbı surf bıle kurdum surf yapamıyız yaw nasıl olacak bılgı program verın ıse yarra yaw

cold_friend

Yeni üye
21 Ocak 2009
2
0
arkdslar ultrasurf programı acıyorum internet exlorer sayfası gelıo ıste ınt sorunsuz calısıo ama java uygulamalarının hıc bırını calıstırmıyor yani javayı calıstırmıyor. okey seslichat vb yani. yrdmcı olabılırmısınız acıl yrdım pLs..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.