Mebin Dağıttığı Casper Tablet PC Hakkında Bi Sorum Var Bakrmisiniz

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
Arkadaşlar Ben Bu Mebin Dağıttığı Casper Tablet Pc den Var Windows 10 Ben Bunu Windows 8 veya 7 te Düşüre Bilirmiyim ? diyelim Yaptık Win 7 Oldu Sorun Olurmu dokunmatik Faln Veya Bluetooth gibi Tablet Özelliklerini Kaybederim Yararları Ne Olur Zararları Ne Olur Yardımcı Olursanız Sevinirm

hacker2934

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
810
0
Hacklot
kardeş senin o tabletin yazılımını değiştirdiğini meb çakarsa mahkemelik olursun benim böyle çok fazla arkadaşım var boşver yazılım atmayı senden o ttableti alıcaklar ve hasar varmı diye bakıcaklar

mybmustafa

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
410
1
hocam ben ankaranın en büyük devlet okullarına gittim 1500 2000 kişi birimize tablet gelmedi amerikada felan mıısnız :DS:A

atsumut123

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
384
2
Kocaeli
Bende kocaelideyim banada 7. sınıfta tablet vermişlerdi şuan 11 im kardeşim de 6. sınıfta dediğin laptoptan almıştı 2 aya bozdu :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.