mebroot

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dr.Hacker

Üye
31 Tem 2010
88
0
arkadaslar oncelikle merhaba nasilsiniz benim bir sorunum var bilgisayarimin isletim sistemi windows pirated edition ve bilgisayarima mebroot adinda rootkit bir virus girdi Eset NOD32 yi kullaniyorum uyari gelince temizle diyorum temizleme sirasinda hata diyor tekrar dene desem de nafile internette biraz arastirdim ve bu virusun spaywer doctor ile temizlencegini anladim fakat virus spaywer doctoru indirecegimi anlayinca mozillayi kapatiyor indiriyorum sapywer doctora run diyince 400 kb iniyor 2 saniyede kapaniyor yukeleme sihirbazi daha bircok program dendim fakat nafile hala bisey olmadi bilgisayara zarar vermesinden korkuyorum bana yardim edebilirmisiniz edebilirseniz cok memnun olurum simdiden tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.