Medal Of Honor 2010 Açılmıyor

frdikuru67

Yeni üye
26 Haz 2016
18
0
Beyler Oyun Steamda Satılıyor İnternetten Cracklı Şekilde İndirdim Kurdum Fakat moh.exe oyunu açma dosyasına basıyorum farenin yanında yuvarlak dönüyor dönüyor fakat açılmıyor fakat mohmp.exe(Medal Of Honor Multiplayer) var onu açıyor ea sport üyelik istiyor üye oldum fakat bu sefer seri numarası istiyor bi türlü bulamadım yardımcı olurmusunuz?.

AyAqQQ.jpg

d0wnRock

Katılımcı Üye
3 Ağu 2009
311
0
Dostum çoklu oyunculu modları crack ile oynamak imkansızdır.

Tek yolu da satın almaktır. Cracklı oyun kullanan birinin bunu bilmemesi ilginç geldi bana.

Online oyunlar kırılmaz, bunun sebebi kontrolün ana serverden yapılıyor olması. Crack ise sadece kendi bilgisayarında gerçekleştirebildiğim bir işlem. Oyunun exesi kırılır ama online oynaman için, oyun sunucusunu hacklemen gerekir.

Bu da 1000 de 0.01 dir :)

Yani şunu demek istiyorum, ya parasıyla satın alacaksın, ya da crack account bölümünde dağıtılan steam hesaplarından birinde bu oyunun olduğu bir hesap bulacaksın.

Not : multiplayer - online düşünülerek yazılmıştır. Oyunla ilgili net bilgim yok, lan game olarak belki deticated server kurulabilinir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.