MediaHuman Youtube Downloader İndir Türkçe 3.9.9.19 Full

'POLY

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
644
12
MediaHuman Youtube Downloader İndir Türkçe 3.9.9.19 Full

downikon.png

MediaHuman Youtube Downloader İndir Türkçe full 3.9.9.19 (0207)
MediaHuman Yuotube Downloader + portable,WİN-MAC-Linux destekli video indirme programıdır HQ, HD 4K
ve tüm mevcut çözünürlükleri destekler, 720p, 1080p yada 4K tavsiyedir.

Çoklu indirmeler
Ses yada video olarak kaydeder
Çalma listeleri indirir
YouTube, Vimeo, Daylimotion, Soundcloud
iTunes desteği
VEVO desteği
Orjinal kalitede yada dönüştürmede kaydeder
————————————————————-
Boyut:30-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz
————————————————————–
(((Alternatif)))
(((Alternatif)))

delidobi

Yeni üye
10 May 2019
3
1
Gerçekten faydalı bulduğum bir program oldu. Buna ek olarak; ben de benzer bir işlevde kullanılabilecek bir internet sitesinden bahsetmek istiyorum: Savefrom. Savefrom ile dilerseniz sitedeki eklentiyi bilgisayarınıza kurarak, dilerseniz de sadece beğendiğiniz videonun linkini kullanarak Youtube indir. Pratik bir şekilde video indirmek için Savefrom benim şahsen kullandığım ve oldukça memnun kaldığım bir platform.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.