Medya Kulübü Alımları Kapalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,759
3,677
23
Ankara
katılın aga
859073715690274886.webp

Rednis

Basın&Medya Ekibi Çaylak
18 Haz 2021
309
318
1919
Öncelikle basın medya bir ekip değil ailedir. Katılacak veya katılmış olan arkadaşlara başarılar diliyorum.

'Syera

Basın&Medya Ekibi Kıdemli

81e1j1r.png

ltgn7pe.png

Temel amaç resmi sosyal medya hesaplarının yönetimini sağlayan Basın & Medya ekibine yeni yöneticiler yetiştirmektir. Kulüp üyeleri sosyal medya hesaplarımızı ve Türk Hack Team'i daha ileriye taşıyacak fikirler sunmaktan sorumludur.

t8qz975.png

Sosyal medya alanında ilgili üyeler ilk hafta eğitim görecek, devamında verilen eğitim ile alakalı görevler istenecektir. Başarı gösteren üyelerimiz uygun görüldüğü takdirde Basın & Medya Ekibi Stajyeri olarak atanacaktır.

f4k1a3w.png

CEPATR

eil2zer.png

on88sjc.png

V00r

eousg3m.png

mk7ngqa.png

Telegram
c8d1mka.png

Adınız Ve Soyadınız:
Yaşınız:
Kullanıcı Adınız:
Kullanıcı Profil Linkiniz:
Telegram Adresiniz:

Başvuru formunuzu 'Aspect'e özel mesaj yoluyla gönderebilirsiniz

Kulübün açılma izni
Reiɴα adlı Basın & Medya Ekibi Direktörü'nün izni dahilinde "Jaime Lannister" Kulüpler Genel Sorumlusu tarafından onaylanmıştır.
cdo0p83.png

ya1Mnm.png
Katılmayan kimse kalmasın 🙂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.