Medyanında terörü

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
Bildiğiniz gibi yakın zamanlarda elazığda deprem oldu,41 kişi hayatını kaybetti.
Benim canımı sıkan durum ise şu ; Sadece benim değil elazığdaki tüm insanların canını sıkan durum bu.
Arkadaş elazığda deprem oluyor, İnsanlar ölüyor insanların evi yıkılıyor televizyona bakıyorum tartışlan durum şu
Elazığda 6.2 şiddetinde deprem oldu Bu istanbulu etkilermi ?
yaw allah aşkına bu insanın canını sıkmazmı ya insanlar orda ac susuz dışarda kalıyor adamlar istanbulu düşünüyor. Biz düşünmesinlermi diyoruz hayır ama bu ne böyle yaw hayretler içerisindeyim
Geçen yılda elazığda deprem oldu gene aynı şey istanbula sıçrarmı yaw biz insan değilmiyizde istanbul diyolar
Düzcede deprem oldu bir tane dedimi bu deprem elazığa yada erzincana yada bingöle sıçrarmı diye
Bu terör değilde ney allah aşkına siz söyleyin?
Şunu diyolar sanki elazığda 6.2 deprem oldu bişi olmaz önemli olan istanbul istanbula sıçrarmı bu deprem
Bizim bilim adamımız yok sadece kendini bilim adamı sanan depremciler var kim konuşsa biz bilemeyiz ki diyor hepsi öyle diyor ee bilemiolarsa ne diye istanbulu burda tartışıyoar elazığdaki insan değilmi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.