Mega Hafıza FuLL Seti Upload Pls (1500tl değerinde)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TeRRoRBLaDeR

Katılımcı Üye
22 Ağu 2011
322
0
YeraLTıNDaN
SeLaMüN aLeYKüM ArkadaŞLaR

Çoğu yere baktım aradım taradım Mega Hafıza FuLL Setini Bi türlü bulamadım.
Piyasa değeride 1.500 TL Herkeze Tavsiyem Süper Bi Eğitim Seti
==>Elinde Bulunan Kardeş Varsa Upload edebilirmi site girişlerinede büyük etki sağlar
Dedeğim gibi bir sürü mega hafıza başlığı altında konu açılmış 1 tane bulamadım 6 aydır aradım bulamadım..Elinde olan varsa ne olur LinK FalaN Koysun Hem Herkeze Yararı Dokunur

Daha Fazla Bilgi İçin==>Mega Hafza - Hafza, Hafza Eitim Merkezi, Hafza Eitimi, Hafza Gelitirme, Hafza Teknikleri, Hafza Teknikleri ve Hzl Okuma, Hafza Eitimi ve Hzl Okuma, Hafza Eitimi ve Hzl renme, Hafza Teknikleriyle ngilizce, Hafza Eitimiyle ngilizce, TOEFL, KPDS, Hafza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.