Mehmetciğimiz terörist avından gelmiş...

A><YKUT

Yeni üye
27 Haz 2007
2
0
helall olsunn sızlereeee bunlarrr dahaa baslarııııııı aslındaaa oo ocalanıı mıllete veerceksın ne yaparsanız yapın dıycennnn
 

berkcan74

Üye
3 Tem 2007
54
0
bölüğümüze geri döndüğümüzde ve bu gibi leşlere tekrar baktığımızda emin olun bütün yorgunluğumuz bir kaç saniyede gidiyordu.
 

jackal1

Katılımcı Üye
6 Mar 2007
323
3
nefret ediorum şu amerikan köpeklerinden hepsini öldürsünler ama terör örgütlerini temizlenmesinin tek engeli tayyip
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.