Meitn2 mail üzerime almak istiyorum!

EnteR1

Üye
22 Eyl 2012
155
0
Arkadaşlar soyduğum metin2 çarını mail adresinin şifresini bilmeden üzerime alabilir miyim çarı??:RpS_huh:

uAbdurrahman

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
551
0
İstanbul/ Turkey
Kardes email degistirmek icin toplam 45 soru soruyo hesabının icindeki itemin efsununa kadar yang parana kadar son okudugun bk nın tarihine kadar ben suan hepsini cevapladım az kaldı degistircekler 3 gün sonra falan neyse degistirmen imkansız keylogger yaramaz

enesaga1

Üye
2 Kas 2012
149
0
İstanbul
Kardesım sole bı yol war eğer metin2 carının şifresini biliyorsan metin2 nin sitesine gir carı kendı kendı msn ne kayıt et eğer adam 3 gün icinde e-postaya bakmassa senın msn ye onay gelecek sende onaylayıp ustune alabılırsın Hadi K.g

enesaga1

Üye
2 Kas 2012
149
0
İstanbul
Yok bea kardes Ben mesela gecen adam dan site yoluyla bos bir carı wardı 58 lvl
Metin2 sıtesınden kendı ustume aldım 3 gun ıcınde msn me onay geldı ama sen ticket atmıs olabılırsın bu arada Sadece metin2 şifresi yetıyor eğer adam oyuna yada metin2 sitesine girerse we senın yolladıgım e-posta değişimini iptal ederse o ayrı mesele o zaman zor . AMA BENIM BILDIIM 3 GUN ICINDE ONAY GELIYOR..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.