Mekik çekerken karın kasılması

1 Tem 2015
242
1
Bilecik
arkadaşlar ben 5 sene önce felan apendist ameliyatı oldum sürekli olmasa da spor yapıyorum mekik çekerken karnımın sağ tarafı kasılıyor ve ayağım karnıma yakında kalıyor öylece açamıyorum sanki karnımın içinde bi ip var sağ bacağım ile karnımın arasında takılıp kalıyo askıda öyle değişik birşey başına gelen varmı böyle birşey doktora git diyeceksiniz biliyorum ama doktor sporu bırak dedi ve bende bırakmak istemiyorum

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Bir anda kaslara yaptığın aşırı yüklenmeden kaynaklanıyor ben de apandisit ameliyatı geçirdim spora bir anda başlayınca kasılma oluyor . Egzersiz sürenizi azdan çoğa doğru tekrar düzenleyin ve 2 günde bir spor yapmaya bakın. Doktorun sporu bırak demesinde bir neden vardır ve birkaç ay daha bekleyerek öyle başlayın.

Kontzeus

Yeni üye
20 Ağu 2016
34
0
Karın kasları en temel kas grubu o kısımda oluşacak herhangi bir zarar bütün vücudu direk olarak etkiler bu tarz bir durumla karşılaşmak istemiyorsan ya danıştığın doktorun sözünü dinle yada herhangi bir altarnetif sunduysa onu uygula.Apandist çok önemli bir ameliyat değil bende oldum onunla alakalı bir durum olma şansı yok gibi birşey ama dediğim gibi çok temel bir bölge dikkat et sağlığınla oynama.
2. bir durum var doktorun belki çok ilgilenmemiştir diğer hastanedeki doktorlarada başvurabilirsin .
Bu konunun altına şöyle yap böyle yap diyen belki olur kesinlikle dinleme doktorlar ne diyorsa onları dinle.
Not:Bu yorumu spora neredeyse 9 senesini vermiş biri olarak yazıyorum sözümü dinle .

1 Tem 2015
242
1
Bilecik
Bir anda kaslara yaptığın aşırı yüklenmeden kaynaklanıyor ben de apandisit ameliyatı geçirdim spora bir anda başlayınca kasılma oluyor . Egzersiz sürenizi azdan çoğa doğru tekrar düzenleyin ve 2 günde bir spor yapmaya bakın. Doktorun sporu bırak demesinde bir neden vardır ve birkaç ay daha bekleyerek öyle başlayın.
ben ilgilenmediğini düşünüyorum açıkcası çünkü gittim hiçbir tahlil röntgen felan istemeden öyle elledi bırak dedi yolladı yani
Kardeşim sağlığına zarar gelmesini istemeyiz.
Mekiği bırak zarar vermeyen türden spor yapmanı tavsiye ederim.
kardeşim aslında önceden olmuştu yine ama nasıl geçti hatırlamıyorum ama göbeğim var yoketmek istiyorum başka yoluda yokki :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.