Sosyal Mühendislik Melissa Virüsü yedirme

Worm747

Katılımcı Üye
22 Haz 2020
279
3
İstanbul
S.A sosyal mühendisliğim zayıf karşıdaki kişi çok akıllı fakat ona melissa virüsü yedirmek istiyorum ne yapmalıyım iyi forumlar :)

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0
Bu tamamen sizin sosyal mühendislik becerinize kalmış. Kişinin zaaflarını kullanarak yapabilirsiniz. Fakat bunun için kişi hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor. Kişiyi korkutmaman lazım. Kurbana gönderdiğin dosyayı kurbana açtırmak zorunda bırakma. Kurban dosyayı kendisi açmak istemeli. Bu şekilde kendini baskı altında hisstetmeyecegi için virüsü yedirmen daha kolay olur.
Bu konuyu Thorium benden çok daha iyi anlatabilir. (Ben istediğimi tam olarak anlatamıyorum)

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
Öncelikle karşı tarafı tanımanız ve ikna etme kabiliyetinizin güçlü olması gerekir. Çeşitli senaryolar ile karşı tarafı ikna edebilirsiniz. bkz.

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51
Daha önce muhabbetin varsa ordan gir ona karşılıksız şeyler ver 1 2 kıytırık udemy kursu (beles kupon) vsvs onun güvrnini kazan ne derse he de öyle çok üsteleme 1 2 gün önce de ki bir oyun yaomaya çalışıyorum xx programlama diliye zor oluyo çok değerli olcak satcam vs kurbanı meraklandır sonraki günde oyunumun betası bitti kanka denemek istermisin diye gir mevzuya

AliRoot

Yeni üye
29 Nis 2020
25
0
Şahsen Kendimi sosyal mühendislikte Üst düzey görüyorum :D
Eğer yakınsanız onunla arkadaşlık ilişkilerinizden girin tanımıyorsanız en basit (tabi oda yerse) 1-2 k lik insta olur herhangi bir platformdan çekiliş kazandınız mesajı olacaktır
hala sonuç alamıyorsanız Arkadaşlık ilişkisi kurup güvernnini almalısınız iyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,680
96
Gaziantep
Hazir bir uygulama kodu alıp içine bu virüsü yerleştirin. Daha sonra bak ben ne yaptım ilk projem aylardır uğraşıyordum indirir misin felan diyerek kandırınız.

Bir çok teknik var ama soruyu biraz daha açarsan daha çok yardımım dokunabilir. Yani bahsettiğin kişi reel hayatta tanıdığın birisi mi yoksa sanalda mı ona göre değişir cevaplarım.
EMR00 Teşekkür ederim güzel yazmışsınız sizde :)

Worm747

Katılımcı Üye
22 Haz 2020
279
3
İstanbul
Hazir bir uygulama kodu alıp içine bu virüsü yerleştirin. Daha sonra bak ben ne yaptım ilk projem aylardır uğraşıyordum indirir misin felan diyerek kandırınız.

Bir çok teknik var ama soruyu biraz daha açarsan daha çok yardımım dokunabilir. Yani bahsettiğin kişi reel hayatta tanıdığın birisi mi yoksa sanalda mı ona göre değişir cevaplarım.
EMR00 Teşekkür ederim güzel yazmışsınız sizde :)

Sanalda bir kişi fakat adam öyle projeye falan gelemem diyor anlıyor herhalde bu işlerden biraz :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.