Memati ve Bulut'un söz düellosu...

THeLaSTOTToMaN

Katılımcı Üye
21 Eyl 2007
387
4
SYSTeM32

memati:gir arabaya mevzat..beni rezil etme..adam tek geliyor..

bulut:buyur gülüm..beni görmek istemişsin..

memati: hele bir gözlerime bak bakalım, gülen bir tarafım var mı benim..

bulut:gençken bende senin gibiydim..yaşlandıkça daha güler yüzlü oluyorsun..

memati:mazot nerde onu söyle..yaşlanmaya gerek kalmaz, güzün güler..

bulut:memati..sana bir şey söyleyeyim mi..

memati:rahat ol..

bulut:hıh.. harbi buluttan nem kapıyorsun..

memati:hıh ne nem kapacam..haraç kesmeye kalktın..limana sokmam dedin..tankerlerim kayboldu..sen olsan kimim karşısına dikilirdin..

bulut:sana cesur çok, bana cahil çok..ne bileyim kim..benim ismimi duydunmu bu işin arkasında..

memati:yoook..

bulut:memati.. ben bir iş yapmışsam, senin o gönderdiğin çiçek gibi,muhakkak bir kartvizit koyarım..imzasız iş yapmam..
memati:hıh...

bulut:senle bana ne lazım biliyormusun..senle ben gibi ortak..gel vazgeç şu polat alemdardan ha..valla yüzünü güldürürüm..

memat:hıh..bak buna gülerim işte..sen

tataroğlunu bırak..bizim ortamımız daha şen..

bulut:e bir akşam içelim memati..
memati:eek:lur gülüm..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.