Mentorddos Yapamayanlar İçin.//Rumexus

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Merhabalar arkadaşlar bugün [COLOR="darkred"][COLOR="Teal"]Hichigo[/COLOR][/COLOR] hocamızın paylaştığı konu üzerine bir çok hata yapan arkadaş oldu bana gelen kardeşlerimize yardım ederken hangi hatalarla karşılaştılar onların çözümlerini paylaşacağım.
1- İlk önce python son model indiriyoruz arkadaşlar.

2- İndirdikten sonra kurulumu açıyoruz ve karşımıza böyle bir kurulum yeri çıkıyor arkadaşlar.

Buradan en altta bulunan Add Python 3.7 to PATH Yazan yeri seçiyoruz ve Install now diyoruz ve her program kurulumunda olduğu gibi klasik bir kurulum gerçekleştikten sonra bitiyor ve close diyip kapatıyoruz.
Sonra mentorddos klasörüne giriyoruz ve yeni bir metin belgesi açıyoruz ismini random yani sallayarak yazdıktan sonra metin belgesinin içine start yazıp farklı kaydet dedikten sonra .bat uzantılı bir uygulama yapıyoruz. Tabi farklı kayfet seçeneği esnasında salaldığınız ismi isterseniz kaydedersiniz isterseniz de değiştirebilirsiniz.

Ben ilk random yaptığım ss belgesini siliyorum çünkü ona bir ihtiyacım kalmıyor ve sonra rumexus adlı dosyamı açıyorum ve " python mentorddos.py " yazıyorum ve karşıma ddos saldırma seçenekleri çıkıyor.

Eğer böyle bir hata alıyorsanız.

" pip install requests " yazdıktan sonra hatanız çözülecektir. Ddos yapım aşamaları hocamın konusunda bulunmaktadır.
Tıklayarak Gidebilirsiniz.

Son olarak da
@cihanboncuk kardeşimin paylaştığı ddos için proxyleri nasıl ekleyeceğinizi söyleyeceğim bi çoğunuz yapabilir fakat ben yinede eklemek istedim.
Öncelikle proxylerin hepsini güzel bir şekilde kopyalıyoruz.

[url=https://hizliresim.com/DYpg7m][/URL]
Sonra mentroddos klasörümüze girip proxies metin belgesini açıp yapıştırdıktan sonra kaydediyoruz tüm işlem bu kadar.

Burdanda @cihanboncuk kardeşimin konusuna gidebilirsiniz.

İyi Forumlar Dilerim Saygılarımla-Rumexus

Son düzenleme:

K4spersky

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
324
0
26
Fatal error in launcher:

request paketini indirmek için yazdığım koddan sonra bu hata çıkıyor

M4Z1LL4

Yeni üye
18 Nis 2019
44
1
Tahminimce sorununuz dosyaları indirmediğiniz için kaynaklı "pip install requests" tırnak işareti içerisindekilerini yazarak indirebilirsiniz.

bende de aynı hatayı verdi tırnak içerisinde yazdım o zamanda şöyle bi hata verdi

' "pip install requests" ' iç veya dış komut, çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor

bu hatayı veriyor ?

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
bende de aynı hatayı verdi tırnak içerisinde yazdım o zamanda şöyle bi hata verdi

' "pip install requests" ' iç veya dış komut, çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor

bu hatayı veriyor ?

Tırnakla yazmayın hocam sadece pip install requests yazın.

M4Z1LL4

Yeni üye
18 Nis 2019
44
1
hocam tırnak içinde yazınca:

"pip install requests" ' iç veya dış komut, çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor

hocam tırnaksız yazınca:

Fatal error in launcher:

bu hatayı veriyo yani her iki türlü de HATA mesajı alıyorum

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
hocam tırnak içinde yazınca:

"pip install requests" ' iç veya dış komut, çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor

hocam tırnaksız yazınca:

Fatal error in launcher:

bu hatayı veriyo yani her iki türlü de HATA mesajı alıyorum
Hocam isterseniz bana özelden yazın öyle halletmeye çalışalım bur da konu kalabalıklaşmasın.

hackerbiri

Üye
16 Mar 2019
166
3
ADWlyX.png

hocam saldırı yapacağım herşeyi yazıyorum enter tuşuna basıtğım an yeniden başlıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.