MenuBox 3.0 (Auto-Run)

ZoRRoKiN

Administrator
7 Ağu 2005
2,117
101
WORLD
MenuBox ile bilgisayara takildigi anda çalismaya baslayan (Auto-Run) CDler hazirlayabilirsiniz. Eğer CD üzerinde sunum hazırlamaya çalışıyorsanız ve oluşturduğunuz ana sunum sayfasının CD takıldığında otomatik olarak çalışmasını istiyorsanız MenuBox programı işinizi görecektir.

5825.gif


DOWNLOAD
 

dedemsin

Yeni üye
11 Haz 2009
1
0
yaav siz de mi kardeşim??şunu ya tam sürüm koyun ya da koymayın dalga geçer gibi.....serial no ekleyin.......lûtfen yani!...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.