meraba

Katya

Yeni üye
7 Ara 2009
11
0
meraba bir hacker ararken buldum sitenizi... içeriğinizden henüz pek bir şey anlamadım ama bana bir hacker lazım. bildiğim bu

gizem_07

Yeni üye
6 Ara 2009
6
0
merhaba arkadasım falla aynı dert bendede var 2 gundur sıtedeyım ama bır turlu yardım alamadım :(

Katya

Yeni üye
7 Ara 2009
11
0
site içeriğini gördüm şimdi misyonlarınızın hepsine özellikle kültür ahlakımız kızmına zararlı bir site açıldı bunun derhal ortadan kaldırılması lazım içerik olarak görünce cok rahatsız oldum. yardımlarınızı istiyorum

gizem_07

Yeni üye
6 Ara 2009
6
0
ya benım portlarda sorun var :'( 15963 portu acıorum ama turkojan kapalı gösterıor bırde bıfrost ta 81 port acık olması gerekıor kendıme kurban dusuorum karsımdakı dusmuyor formattan önce programlar calısıordu ama suan calısmıor bu portlar hakkında yardım almak ıstıorum :( bılgısyarıma gırıp yada msn den yardımcı olabılırmısınız ben pek anlamıyorum forum sıtelerınden :( galıba yalnıs yere yazdım sımdıden tskler ve özur dılerım :((

k4rizm4343

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
653
0
İstanbul
hq katya Sitemizde Bayanları görmek gurur verici ayrı renk katıyorsunuz sitemize umarım sorun yaşamazsın ve yaşamayız ( Kurulla ilgili ) tekrardan hq =) + Hack üzerine yardım verilmemektedir =)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.