merak ettim

3 Eki 2015
235
0
arkadaşlar üniverstede öğrenci sistemi notlarını görebildiğin bölüm var sonuç olarak sistemin azda olsa içerisnde sayılırsın okuldasında
hocalar senın notlarını sistem uzerınden giriyor bu sizce hacklenebilinirmi yani hocanın girdiği sistemi hackelyip notunuzu değiştirmek mümkünmü dür :D saçma olabilir belki ama mümkünse nasıl yapılır biligisi olan arkadaslar varmı okuldaki intenette belli ip de belli

fbdfsf

Katılımcı Üye
6 Tem 2013
662
0
İstanbul
Valla kardeşim tüm erişimler okul üstünden oluyor diye biliyorum ve ben direk yazılımcıların çalıştığı odaya girdim sunucular sürekli kontrol ediliyor hangi ünidesin bilmiyorum fakat bizim ünide öyle çok fazla sakat yani.

3 Eki 2015
235
0
pc yi isteyemem okadar yemez :D ama keyloger mantıklı yanı tek sonuc anladıgım kadarıyla keyloger vb programdan hocaya link yollayarak şifre vs almak :D okulun pclerinde erişemem kardesim gidip işime yarayacak pc ler farklı odada :D kişisel bilgisayarını dürtmeye calıscam hocanın :D

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
En Güzeli Keylogger Veya Rat Senaryoda Şöyle Olabilir.
+Hocam Ben Bir Test Buldum 8 , 9 Ve 18 Soruları Çozemedim Mail Adresinizden Veya Facebook Adresinize Link Atarım İndirip Bakarsınız Diye.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.