Merhaba arkadaşlar.Yardım ederseniz sevinirim.

FCBurak1

Üye
25 Tem 2013
51
0
Merhaba arkadaşlar.

Ben 3 yıl önce Barcelona sayfaları kasmaya başladım 2 ortak ile Facebook üzerinde tanışmıştım.
3 yılda bir çok sayfa kastık kapandı çoğusu malum Cristiano ve Messi üstüne aldı.
Daha sonra bunlar site yolu ile para kasmak için birileri ile anlaştılar onlarıda üst aldılar fakat beni tanımıyordu yeni tayfa.
Bende paraya ihtiyacım oldu 20 k Messi sayfası kasmam karşılıgında işte 100 tl vericekti birisi.
Bende sayfayı kasıyordum bir mesaj geldi yazan o yeni tayfa idi yazan mesaj ; '' Sayfanın imajını kirletiyorsun,reklam atma iznin yok ! (İspanyolca olarak atıldı.) '' Bende karşılık verdim ; '' Benim yaptığım imajın kullanımını ne hakla sorguluyorsun ! '' diye.Sadece 2 dk sonra 10 a yakın sayfadan atıldım.Diğer ortaklarda engellemişler beni.Telefonlarımı açmadılar.Daha sonra nedense arıyorum ama aranmıyorlardı.Facelerine ulaştım , msn adreslerine ulaştım fakat daha fazla gidemedim.

Arkadaşlar bu konuda sizce ne yapmam gerekiyor ? Polise gidersem sayfam verilir mi yoksa kendim mi uğraşıyim ? Çünki polis İspanyollara napsın ki ? Heleki söz konusu Katalan sayfası ise Kastilyaller elini bile kıpırdatmaz :(

Polis bi sonuç verirmi yoksa kendim mi denemeliyim.

( Hacklerlerle anlaşmaya korkuyorum.Bazıları öyle şey ki benle anlaşıyor mesela gidiyor kendisine çalıyor yine benim emeğim boşa gidiyor. )

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
iyi günler kardeşim 1.cisi onların ispanyol olduğunu nerden biliyorsun :) google çeviri diye birşey var icabında adamların telefonlarını ortaklarının telefonlarını biliyorsan polise gidebilirsin onlar ilgilenir ancak diğer türlü elinde hiçbişey olmadan gidersen bu bu kişiler bana bunu yaptı diye senle ne ilgilenirler ne yardım ederler nede yüzüne bakarlar :) şunuda unutma forumda konun 2.sayfaya düşmeden güncel yazamazsın k.ghack yolunu düşünebilirsin elbette ancak karşıdaki kişiler sorunu cevaplamıyor senden herhangi birşey almıyorlar yani alabilceğin başka yol kalmyor

FCBurak1

Üye
25 Tem 2013
51
0
iyi günler kardeşim 1.cisi onların ispanyol olduğunu nerden biliyorsun :) google çeviri diye birşey var icabında adamların telefonlarını ortaklarının telefonlarını biliyorsan polise gidebilirsin onlar ilgilenir ancak diğer türlü elinde hiçbişey olmadan gidersen bu bu kişiler bana bunu yaptı diye senle ne ilgilenirler ne yardım ederler nede yüzüne bakarlar :) şunuda unutma forumda konun 2.sayfaya düşmeden güncel yazamazsın k.ghack yolunu düşünebilirsin elbette ancak karşıdaki kişiler sorunu cevaplamıyor senden herhangi birşey almıyorlar yani alabilceğin başka yol kalmyor

Hmmm.Teşekürler ağa uyarı için.Heralde yattı benim iş :( Tekrarda kasmayla uğraşamam 3 yıl daha bekliyemem :D Teşekürler yinede.

Bide son bi soru bi yöntem vardı msn adreslerinin felan gizli sorusunu bulmak için program dı sanırsam o hala aktif mi bi bilgin varmı ?

FCBurak1

Üye
25 Tem 2013
51
0
Yardım edin be arkadaşlar :S Msn çalmanında bi açığı olmalı gerekirse 3 4 ay beklicem bu işime yarıcak bi açığın çıkmasını ama bi şeyler söleyin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.