merhaba arkadaşlar

kerem_mert

Yeni üye
9 Eyl 2009
10
0
sitedeki arkadaşlar ben yeni üyeyim site çok hoş bir site emeği olan her üyeye emekleri için teşekür ederim

benim ufak bir sorunum var benim pc 2 kez format atdım son formatdan sonra pc çok geç acılmaya başladım bana yardımcı olabilirmisınız

my91

Üye
27 Eki 2009
83
0
formatı ne şekilde attığın önemli eğerki xp kullanıyorsan NFTS olarak biçimlendir seçeneğinden
--NFTS olarak yavaş biçimlendir olanı seçtıysen buyuk etkısı olabılır.._veya formattan sonra Cd kaynaklıda olabılır..NTLDR dosyası yani açılışını etki gösteren dosyayı bilgisayar yüklü olduğu halde görmuyorsa bilgisayar %70 yavaslatır..önerim=ya windows format cd sını tak wındowsu <onar>seceneğini dene..olmassa mecbur format ama NFTS olarak hızlı biçimlendir seçeneğini kullan..ama buyuk ıhtımalle NTLDR dosyası zarar görmüştür..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.