Merhaba Beyler ;

ahmet341

Yeni üye
24 Haz 2015
10
0
Elimde 2 tane 1er GB RAM VAR DDR2 TERTEMİZ . BİLGİSAYARCI BUNU ALIRMI , ALIRSA KAÇA ALIR ?

BarlasX

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
813
2
TeŞKiLaT
Evet alır diye düşünüyorum ama kaç Tl ye alır onun bilemem gidip sor.Çok para vericeğini zannetmem.

ahmet341

Yeni üye
24 Haz 2015
10
0
laptop ramı değil , kendime var :) ekran kartı alacağım elimdekileri çıkarıyorum ondan :) verse 20 30 yeter

Refuce

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
269
0
Merhaba, sıfır ram fiyatı 1gbnin 20 25 lira otdan tahmin yürütürsek ikisine 15-25 arası eder heralde

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
DDR Arttıkça fiyat artar. Bildiğim sırasıyla DDR1<2<3<4<5 en pahalı 5 sonra geriye gelir. DDR2 eski di biraz.

Dostum DDR2 eski bir ram olduğu için pahalıya satılıyor tabi temiz ise ama çoğu kişi DDR2'ye gerek duymuyor o ayrı bir konu tabi biliyorum DDR arttıkça fiyat artar ama internette temiz DDR2'lerin fiyatları yüksek

ahmet341

Yeni üye
24 Haz 2015
10
0
arkadaşlar ramlerin 2 tanesi çalışıyor sanıyordum 1 tanesi çalşıyormuş :( lanet olsun . 10 15 tl edermi peki teki

filozofkopat

Uzman üye
22 Mar 2015
1,204
1
15-20 liraya satacağına bırak kalsın.Lazım olur ileride.Ama illa satıcam diyosan bilgisayarcıya ***ürme.10 liralık şeyse 5 lira verir.Ya elden bir tanıdığa satacaksın yada sahibinden gitti gidiyora falan koyacaksın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.