MERHABA büyük bi sorunum var ACİL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YUROS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
329
0
MERHABA BENİM ADIM YUNUS BEN İLK 6 7 AY HERALDE BU GRUBA ÜYE OLDUM VE YENİ KONU ACIYORUM NEYSE DİREK KONUYA GİRİYİM İLK KONU ATTIGIM İÇİN ACİLİYETİM VE İÇİMDE SIKINTILAR BAŞLADI HERNEYSE ...

ben sanaldan bir kız arkadasla tanıstım aramızda gayet iyidi watsappdan yazısıyoduk sabahlıyoduk her gece bana benim yasım kücük deil aslında 23 yasındayım dedi bende tmm olabilir hani ilk tanısdıgın gün bunu saklayabilirsin normal dedim affettim neyse 2 hafta gecti aradan buna ben yanlıslıkla ve bilmiyerek küfür ettim nasıl oldu bü argo onu söyle anlatıyım 2mizin ve coğu kişinin oynadığı bi oyun var joygame şirketine ait bi oyun adı MSTAR herneyse orda bi odada konusuyoduk bunun yan hesabının ben nickini unuttum yani 2. kez o hesaba girdi bende pek aldırmadım zaten aklıma bile gelmedi baska arkadasa sarıldı oyunda cıktı 2. hesabına girmeden banadaa yan hesaba gircem demedi bende aldırmazlıkdan geldim watsappdan yazdım neden cıktın oyundan diye bu argodan sonra benim numaramı sil ve dahada yazma dedi bende arkadaslara sordum felan filan
herneyse aradan bi 2 gün gecti hala arıyorum msj atıyorm soruıyorm sorusşuruyorum neyse bu dedi seni polise vericem hakkında dava acıcam felan filan aramızdada baya bi ilişki gecti elinde resim video arama kayıtları ses kayıtları vs ilk tanıstıgımızdan beri duruyo ve herkezle ne msj resim olrsa arsivliyoprum güvenliğim için neyse ben buna konusurken aramız iyiken ailemin yani ablamın babamın ve annemin resimleri attım aramız iyi diye neyse bu nları biliyo artı bide benim numarandan sanırım annemin isim soy ismini öğrendi benim hatta annemin üzerine olduğu için ordan öğrenmişdir neyse annemin adına kayıtlı numaralarıda öğrenmiş tekinide bana atmıs bunu arasam ne olr diye annneme ait 2. numarayı attı bana ara dedim sebebine katlanırsın dedim olucakları sende bilirsin artık kendine ne kadar güvenmişşe bilemem belki afedersiniz kime vermeye gidiyosa ondan öğrenmişdir eminim bundan yada118 80 den aklıma geliyo işde başıma ilk defa böyle bişi geliyo bunun sonu nereye gider bilmiyorm elimdekileri kullanırım dedim artık kendisi durdumu savciliğamı gidiyo kendisi bilir ne tehtit ne şikayet nede onu üzücek yada kızdırıcak bi şeyde yapmadım elimdede başdan sonra kayırlar duruyo +18 de dahil

bana sunu yazmıs yeni bakdım watsappa
ADIMADA SAHSIMADA AİT Bİ ŞEY BULAMAZSIN ÇÜNKÜ VERDİĞİM BİLGİLERİN HİÇ BİRİ DOĞRU DEĞİLDİ :) Bİ DAHADA GÖZÜME GÖRÜNME :) BİR KİŞİ BİLE ARARSA SENDEN BİLİRİM BUNU BİL :) ONA GÖRE

dedi heralde peşimi bırakdı her neyse ben buraya kadar gelmişim bi paylaşayım

o deilde kendimi savunacahım güvenliğim yok hangi adres vs varsa özelden pm istiyorm bu savcilığa kadar gidicek cünkü bu devam ederse bende bunu korkutmam lazım gözünü :( yoksa olucaklar cok kötü yerlere gidicek yasımda 17 1 ay var sanırım 18zimöe :) bende bunu sakldım yeni 17 ye girdiğimi en azından hapise girmem diye düşünüyorum ama su beladan kurtulmak istiyorum peşimi bırakdımı onuda henüz bilmiyorm

numaradan isim yada yer aile bilgisi memleket vs daha fazlasını nasıl öğrene bilirim biri yardım edse süper olr sevaba girer onun için binlerce dua okurum

takmıyorm kafa ya ama yinede basıma olay gelmiş bidahaki olaylarda kendimi koriyim acısından yazdım

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.