Merhaba dolandırıldık mahkeme süreci ilerliyor ama

gameviser

Yeni üye
26 Kas 2021
4
0
Dolandıran kişi 100 milyon para vurup kuvveytte yaşıyor ve evimiz hacizlik mahkeme süreci var nasıl bi yol izlememiz gerekiyor adam türkiyeye gelmiyor evi başkasına sözde satıp kaçıyor ve 50 100 kişiyi dolandırıp gidiyor ve sonuç olarak maduruz türkiye iş bankası ile mahkemeliğiz başkası ile mahkemeliğiz dolandırıcılık ile yardım istiyoruz yardımcı ola bilirmisiniz

daha söyleyemediğim çok detay mevcut

Çözüm
Dolandıran kişi 100 milyon para vurup kuvveytte yaşıyor ve evimiz hacizlik mahkeme süreci var nasıl bi yol izlememiz gerekiyor adam türkiyeye gelmiyor evi başkasına sözde satıp kaçıyor ve 50 100 kişiyi dolandırıp gidiyor ve sonuç olarak maduruz türkiye iş bankası ile mahkemeliğiz başkası ile mahkemeliğiz dolandırıcılık ile yardım istiyoruz yardımcı ola bilirmisiniz

Geçmiş olsun büyük bir mebla bu toplu bir vurgun gibi dolandırldığınızı kanıtlamanız sizin için daha iyi olacaktır öncelikle nasıl dolandırıldınız nasıl kaptırdınız paranızı bunları sakince düşünün ve her bir detayını nor edin ardından egm adresine başvurun ya da size en yakın karakola gidin m-ve suç duyurusunda bulun...

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
181
79
Moderasyon

Şimdi dostum ilk önce çok geçmiş olsun 100 milyon eğer doğruysa ki doğrudur büyük bir mevla ve bu affedilmez.
İlk olarak kişiyi yasal yollarla buraya getiremezsiniz.Eğer dediğiniz fiyat doğruysa ya konsollosluktan bir aranma kararı çıkarttırabilirsiniz veya zaten iş bankası yurt dışı aranma kararı çıkartıcaktır diye umuyorum.Kesin ve net bir bilgi veremem.

Yardım konusuna gelirsek bizden ne gibi bir yardım talep ediyorsunuz.Kişiyi buraya getirecek halimiz yok ya :D
Ve detay olarak 50,100 Kişi dolandırıp gidiyor demişsiniz zaten bu kişi türkiyede aranması olan bir şahısdır muhtemelen.

Daha fazla özel olmadığı sürece belli başlı özel yardımları bana Dm aracıyla bildirebilirsiniz detaylı özel bilgi sağlarım size.
Aynı şekilde başına bu tarz başka gelen kişilerde varsa Dm'den sorunlarını bildirebilirler.

Allah yardımcın olsun dostum. Geçmiş olsun
İyi forumlar...

Extazİ

Moderatör
20 Haz 2021
2,570
1,521
Front-End-Teşkilat-ı Mahsusa

Geçmiş olsun büyük bir mebla bu toplu bir vurgun gibi dolandırldığınızı kanıtlamanız sizin için daha iyi olacaktır öncelikle nasıl dolandırıldınız nasıl kaptırdınız paranızı bunları sakince düşünün ve her bir detayını nor edin ardından egm adresine başvurun ya da size en yakın karakola gidin m-ve suç duyurusunda bulun ardından emniyet güçleri gerekli işlemleri yapacaktır ve sonuç aldıklarında sizlerle paylaşılır paranız duruyorsa geri alabilirsiniz.

Çözüm

Xlog

Vip Altın Üye
21 Nis 2024
11
12
Merhaba hocam ilk önce geçmiş olsun söylediğiniz miktar çok yüksek açıkçası çok inanmadım. Ve yardım istiyorsan daha detaylı anlatmalısın. Nasıl dolandırıldınız? internet üzerinden mi yoksa imza vererek mi ? daha çok çeşit dolandırıcılık var tabikide önemli olan hangi türlü dolandırıldığınız. Bence siber EGM ya da iyi bir avukattan bilgi alabilirsiniz.

gameviser

Yeni üye
26 Kas 2021
4
0
Şimdi şöyle söylicem mahkeme süreci ilerliyor evimizi hipotek yapıp ve elimizdeki 2 3 milyon parayı aldı ama ev hipotek olduğu için kredi çekiyor bankadan ve kredi ödemesi yaklaşırken evi başkasına satıyor ve biz bunu öğrendiğimizde hipoteği kaldırıyoruz evi sattığı kişi eve şer koyduruyor ve şer evin üstünde iş bankası taraf ve satılan kişi tarafından şer konuluyor ama sattığı kişi Noterde işlem yapılmıyor ve eve şer konulan kişi dolandırıcı nın ortağıda ola bilir satış için bir şey yok mahkeme daha görülmedi yani kısaca çoçuklarımızın geleceğini çöpe atıyoruz bi yardımcı olucak yokmu

gameviser

Yeni üye
26 Kas 2021
4
0
Merhaba hocam ilk önce geçmiş olsun söylediğiniz miktar çok yüksek açıkçası çok inanmadım. Ve yardım istiyorsan daha detaylı anlatmalısın. Nasıl dolandırıldınız? internet üzerinden mi yoksa imza vererek mi ? daha çok çeşit dolandırıcılık var tabikide önemli olan hangi türlü dolandırıldığınız. Bence siber EGM ya da iyi bir avukattan bilgi alabilirsiniz.
Bir kişiden değil bu para 20 30 kişiden

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.