Merhaba Grupta yeniyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Ara 2017
125
0
Merhaba herkese öncelikle yıllardır grupta üyeliklerin açılmasını bekledim herşeyden önce bu grup bana Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hayranlarının oldugu için çok dikkatimi çekti yıllar geçse de hedefime ulaştım burda birçok kişiye skype olsun heryerden mesaj attım üyelik nezaman açılcak diye :) belirli bir gün açılıyor dediler bugün açıldıgını görünce cok mutlu oldum beni aranızda gördüğünüz için çok teşekkür ederim. Hayırlı geceleriniz olsun.

PasTiEl

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
327
0
Hoşgeldin aramıza misyonu okumayı unutma.Hayırlı geceler, iyi forumlar.

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Hoşgeldin kardeşim
Forum Kuralları Ve misyonu incele
Sonra Gelişmelere başlarsın
Bir Sorunun olursa sorabilirsin özelden çekinmeden

Osm4n

Yeni üye
9 Ara 2017
19
0
Uzun süredir bende bekliyordum yorumlarda yeni kullanıcılar çok oldugunu görünce girdim eyvallah hg bu arada

10 Ara 2017
125
0
Hoşgeldin kardeşim
Forum Kuralları Ve misyonu incele
Sonra Gelişmelere başlarsın
Bir Sorunun olursa sorabilirsin özelden çekinmeden

Allah razı olsun :) tabi eğer bi sorunum olursa ilk size mesaj atarım teşekkür ederim.

Hoşgeldin kardeşim. THT denince benim aklıma ilk aile kavramı gelir. Grup değil daha çok aile ortamı vardır burada. 😊

:) bende aileye girmek istiyordum işte hep yetim gibi üye olmadan dolaşıyordum ortada :RpS_biggrin: istedigim oldu sonunda teşekkür ederim değerli yorumun için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.