Merhaba sunu çevirir misniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
24 Nis 2015
222
0
Arkadaslar sunu çevirir misniz
Merhaba benim adim Fatih.Kahverengi gozluyum.15 yasindayim.Basketbol ve bilgisayar oynamayi severim.Futbol ve tenis oynamayi sevmem.Buyuyunce bilgisayar muhendisi olmak istiyorum.Aksiyon ve macera filmlerini severim.Annem 37 yasinda ev hanimi babam 40 yasinda asker.2 tane kardesim var .kiz kardesim 14 yasinda.erkek kardesim 1 yasinda.ankaraliyim

evolon

Yeni üye
13 Ağu 2007
23
0
Hi. My name's Fatih. I've brown eyes and I'm 15 years old. I like playing basketball and computer games. I dislike playing football and tennis. I want to be a computer engineer when I grow up. I like action and adventure movies. My mom is 37 year-old housewife and my dad is a 40 year-old soldier. I've two siblings. My sister's 14 years old and my brother's 1 year old. I'm from Ankara.

Hadi kolay gelsin kardeş : )

Cyfongen

Kıdemli Üye
8 Tem 2015
2,164
0
27
Arnavutluk
Hi. My name's Fatih. I've brown eyes and I'm 15 years old. I like playing basketball and computer games. I dislike playing football and tennis. I want to be a computer engineer when I grow up. I like action and adventure movies. My mom is 37 year-old housewife and my dad is a 40 year-old soldier. I've two siblings. My sister's 14 years old and my brother's 1 year old. I'm from Ankara.

Hadi kolay gelsin kardeş : )

Merhaba. Benim adım Fatih. Kahverengi gözlerim var ve ben 15 yaşındayım. Basketbol ve bilgisayar oyunları oynamayı Severim. Futbol ve tenis oyunu Sevmiyorum. Büyüdüğüm zaman bir bilgisayar mühendisi olmak istiyorum. Aksiyon ve macera filmleri severim. Annem 37 yaşındaki ev kadını ve babam 40 yaşında asker. İki kardeşim var. Kardeşim 14 yaşında ve benim 2.kardeşim 1 yaşında. Ankara'danim Ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.