Merhaba Tht ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hunter38

Yeni üye
4 May 2021
3
0
TuranBölgesi
Merhaba ben hunter siber güvenliğe orta okuldan itibaren ilgi duyuyorum yaşımın bi önemi yok sanırım
birçok forum sitesi gezdim ama eğitim için burası çok uygun geldi anka red team im herkese açık olan eğitimini aldım
ama ben daha çok kali linux başlangıç eğitimi düzeyinde bir eğitim arıyorum
aradığım eğitimi ve daha birçok bilgiyi burda bulabileceğimi biliyorum hayırlı olması dileğiyle Hunter.
Merhaba Türk Hack Team

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Hoşgeldiniz, Kali-Lİnux Kullanmak İçin Temek Bilişimi bilmeniz tavsiyemdir, YouTube/Candeger veya /ENGİN DEMİROG ücretsiz bir şekilde egitim vermektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rplx

Yeni üye
20 Nis 2021
46
0
Merhaba aramıza hoşgeldin

https://www.dr.com.tr/Kitap/Kali-Linux/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0000000669899

Buraya bakmanı öneririm bu sitede başka şeylerede bakabilirsin güvenli ve kaliteli bir sitedir isteklerini fazlasıyla karşılayacak ve sana artı bi dünya bilgi katacak güzel kitaplar mevcut bulunmakta kafandaki tüm soru işaretlerini kaldıracak bir sürü kitap daha var ben bunu beğendim sen başka bişeyi beğenirsen duruma göre değiştirebilirsin

İYİ FORUMLAR

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.