Merhaba THT Personeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enes05252

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
354
0
Aramıza hoşgeldiniz. :) Kusura bakmazsanız bir şey sormak istiyorum. Bilgisayar mühendisi olmayı düşünüyorum. İş bulmakta bir sorun olur mu ? Siz bilgilisinizdir. :)

axis.mack

Yeni üye
8 Şub 2017
13
0
Aramıza hoşgeldiniz. :) Kusura bakmazsanız bir şey sormak istiyorum. Bilgisayar mühendisi olmayı düşünüyorum. İş bulmakta bir sorun olur mu ? Siz bilgilisinizdir. :)
Aslında her meslekte olduğu gibi iş bulmakta sorun yaşayabiliyorsunuz ancak kendinizi geliştirip projeleriniz ve sertifikalarınız ile ve malesef ki en az 1 yabancı dil (malesef diyorum çünkü bazı uluslararsı firmalar en az 2-3 dil şartı koşabiliyor) bilmeniz gerek. Kendinizi geliştirdiğiniz sürece korkunuz olmasın iş bulmak konusunda emin olun işsiz kalmazsınız. Kişisel gelişim, profesyonel gelişim, sertifikalar, projeler ve bildiğiniz yazılım dilleri iş bulmanızda sizi sürekli iş konusunda öne çıkarabilir. Umarım herşey dilediğin gibi olur hayallerinin peşini bırakma :)

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
Hoşgeldiniz algoritmalar hakkında bizi bilgilendireceğinizi güzel konular açabileceğinizi hissettim. İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.