merhaba THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zarkas

Yeni üye
25 Nis 2014
10
0
Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Bir süre yazılım dilleri ile uğraştım. Özellikle C++ dili ile. Birçok program yazdım. Ama artık biraz ilerlemek ve bikaç dil daha öğrenip hack işlerine başlamak istiyorum. Ama kötü yönlü bi hack değil. Sadece web sitelerinin açıklarını bularak site sahiplerini uyarmak ve eğer isterlerse yeni bir site yapmak için. Bu konuda da tüm arkadaşların yardımlarına açığım. Herkese teşekkürler. Kolay gelsin...

Son düzenleme:

zarkas

Yeni üye
25 Nis 2014
10
0
Teşekkürler kardeşim... Umarım kendimi geliştirip buradaki birçok arkadaşa yardımcı olabilirim...

zarkas

Yeni üye
25 Nis 2014
10
0
teşekkürler kardeşim. bütün kuralları okudum şimdi. erkenden uyardığın için sağol...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.