Merhaba tht

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
11 Şub 2012
68
2
İstanbul
Merhaba benim için çok değerli kardeşlerim ve abilerim bugün suriyeye çıkartma yaptık allah yardımcısı olsun tüm mehmetçiklerimizin, bana burdan güvenilir kaynaklı ddos programları atabilcek kişiler varsa yorum yapabilirlermi lütfen yardımcı olursanız sevinirim... [siyah*şapka]

kral4

Uzman üye
23 Nis 2015
1,037
0
Türkiye
Hoic , Anonymous Doser , Slowrois , Loic Ddos La Uğraşmadıgım İçin Bunları Biliyorum
Botnetle Uğraşırım Genelde İpKiller , WarBot , Zeus Botnet Bunları Kullanabilirsin Bunlarda Forumda Mevcut

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Birkaç tane sunucu al ( sınırsız bant genişliğinde ) . Sunuculara saldırı scripti kur , 2-3 arkadaş bul onlar da siteye atak yapsın 1 saat boyunca atak yapın site sağlam çöker :D Tek bilgisayardan hiçbir siteyi vb. çökertemezsin .

11 Şub 2012
68
2
İstanbul
Hoşbulduk elimizde şu anda 9 tane etkin pc ve 14 tane adam var, sadece bir deneme için en sağlam ddos lazım bana saldırı için değil sadece deneme için yardımız için teşekkür ederim büyük bir dönüş için çalışmamız var :)

11 Şub 2012
68
2
İstanbul
Daha Önce Bedava Mesaj Ayarlarını Atmıştım Buraya Daha İyisiyle Geri Dönmeye Çalışıcaz Çok Büyük Bir Geri Dönüş Hazırlığı İçindeyiz Allah Yardımcımız Olsun Hepimizin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.