Merhaba THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaranHan

Yeni üye
27 Mar 2018
2
0
İstanbul
Merhaba herkese uzun zamandır burayı takip ediyordum sonunda aranıza katılma şansı buldum fakat mayısta askere gideceğim için bir süre aranızda olamamak üzücü olacak artık kısmet döndüğümde bura ile devam etmek :RpS_biggrin:

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
Hoşgeldin Önce Forum Kuralları Ve Misyonunu Okuyarak Başla Hayırlı Teskereler

baLced

Yeni üye
17 Ara 2012
1
0
Mayısta asker olacaksin he :) ben 97/2 sen 98/2 eh iyiymiş bende şuan askerim bak :)şimdiden hayırlı tezkereler telefondan uzak kalmazsın merak etme

1mpossibl3

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
309
3
C:/system32
Hayırlı teskereler abi.illa bu zamanda olacak diye bişey yok askerden sonra da kafan rahat bir şekilde takilirsin sıkıntı olacağını pek sanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.