Merhaba Turkhackteam!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oscar Bey

Yeni üye
13 Ocak 2018
29
0
Merhaba Arkadaşlar Adım Oscar Bey 16 Yaşındayım. İyi Olduğum Konular Sosyal Mühendislik ve Sosyal Medya. Forumda Daha Önceden Çok Bulundum Fakat Nickimi beğenmiyordum. Forum Kurallarını ve Misyonu Biliyorum. Hakkımda bu Kadarını Bilmeniz Yeterli İyi Forumlar..:trl:trl

RAIZE

Üye
3 Haz 2017
129
0
THT
Kayda değer bir bilgi yok :) Konuyu açtığın kategori ismide aramıza yeni katılanları barındırıyor, ama gönlün olacaksa genede hoşgeldin <3

Oscar Bey

Yeni üye
13 Ocak 2018
29
0
Kayda değer bir bilgi yok :) Konuyu açtığın kategori ismide aramıza yeni katılanları barındırıyor, ama gönlün olacaksa genede hoşgeldin <3

Önceden Başka Bir Hesabı Kullanıyordum Fakat Nickimi Beğenmiyordum, Bende Yeni Bir Hesap Oluşturdum :RpS_biggrin:

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,615
783
isim değistiremem isi kötü bende 2 sene önce hangi kafayla bu ismi koydum bilmiyorum :)

Defacer Mrx

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
377
0
root@Mrx
Merhaba Arkadaşlar Adım Oscar Bey 16 Yaşındayım. İyi Olduğum Konular Sosyal Mühendislik ve Sosyal Medya. Forumda Daha Önceden Çok Bulundum Fakat Nickimi beğenmiyordum. Forum Kurallarını ve Misyonu Biliyorum. Hakkımda bu Kadarını Bilmeniz Yeterli İyi Forumlar..:trl:trl

Forumda nickimi beğenmiyordum diye bir şey yok Dostum

Demekki bu multi hesabın ki multi hesaplar süresiz banlanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.