merhaba yazılımcı / web site hosting anlayanlar içeri =)

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
sa arkadaşlar ben 17 yaşındayım simdi vine / instagram gibi bir site kurucam diyelim (sadece nasıl bir şey kurcagımı anlayın diye yazdım yoksa çok daha farklı birşey =) ) bunu nasıl kurabilirm para hiç sıkıntı degil nasıl yapıcam hiç bilgim yok ama çalısıp yaparım bunu app store koymam lazım.

gerçekten yardım eden arkadaslara mutlaka bedelini vericem. teşekkürler iyi forumlar !

kirmizi olan kısım Çözüldü simdi 2. Sorum arakdaslar yardım edin lutfen

ben simdi bi sozluk sitesi kurcam nerden nasıl kurabilirim

Son düzenleme:

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
Ne kadar büyük birşey istiyorsunuz veya kaç kullanıcıya ulaşmayı düşünüyorsunuz kaç ülkede kullanılmasını istiyorsunuz? Bu faktörlere göre değişiklik gösterir.

en ufaktan başlayabilir miyim ? türkiye yeter neyin tutucağı hiç belli olmuyor sansımı denemek istiyorum.. =) aslında tutucagına bende pek inanmıyorum ama hiç belli olmuyor

emreyavuz199696

Katılımcı Üye
4 Nis 2012
297
0
en ufaktan başlayabilir miyim ? türkiye yeter neyin tutucağı hiç belli olmuyor sansımı denemek istiyorum.. =) aslında tutucagına bende pek inanmıyorum ama hiç belli olmuyor

Google Play - AppStore Kayıt Ücreti: Min 125$ = 300TL
Android Uygulama: Min 200-400 TL ( En basitinden)
iOS Uygulama : Min : 200-400 TL
Website : 400-500 TL (Standart bir site)
Host+Domain: 350-500 (2-3 Yıllık)-Kaliteli

Minimum bu şekilde artadabilir.

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
Site kurarak baslamalisin.Kullanici bilgilerini hostuna kaydedeceksin. Ama ben uygulama yapmak istiyorum dersen Site yapmana gerek yok fakat kesinlik hostun ve domain in olmali.

ve son sorum kardeş/abi ben simdi site kursam bunu sonradan atıyorum 5 ay sonra ünlü oldu apple store / googleplaydeki uygulamama taşıyabilcek miyim ? ve cevapların için çoook teşekkürler sen adamsın =) :RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.