Merhaba yeni üyeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bukalemun88

Yeni üye
20 Nis 2016
16
0
Merhabalar aranıza yeni katıldım. Sıfıra yakın bilgiye sahibim nereden baslamaliyim acaba.Yardimci olun minik çekirge ye:D:D:trl

hackerklc

Katılımcı Üye
3 Ara 2015
352
0
Belirsiz.
Merhaba kardesım hosgeldın ilk once forum kurallarını oku .ondan snra html koddan gir niye koddan basla dersen programla baslarsan gec ve zor ogrenırsın ama kod ogrenırsen kendı ıslerını yapıp yazıp devam edersın hayırlı geceler.

DeadSound1

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
393
0
Geliyorsun
Ben sana c++ la başla derim c++ ne dersen bir programlama dili çabucak öğrenirsin.
Eğer bilgi almak istersen özelden ulaş.

karazafer_

Kıdemli Üye
11 Ağu 2009
2,267
4
System32
dilleri unut. sonraki işler. ilk önce bir branş seçmelisin. yani her konuda orta olacağına bir konuda mukemmel ol. benim ilgi alanım makinelere sızmak. gidipte site hacklemem. mesela. nadirde olsa program yazmışlığım var. ama php vs. dende anlarım işime yarayacak kadar. bir scripti kurup çalıştırabilirim.

bukalemun88

Yeni üye
20 Nis 2016
16
0
Teşekkür ederim dil sorunum yok ingilizce rusça biliyorum. Benim ilgi alanim hacker lık sanırım. Tabi diger dallarda da program yapma kodlama vs bilgi sahibi olmsk istiyorum sanırım ogrendikce buna karar verecegim.

HacerH0

Üye
26 Şub 2016
104
0
Boşluk
gece gece güldürdün beni kardeş. dil derken c+ c# java php python vs den bahsettim

Ben farkedemedim hızlı okurken sonra bende yarıldım :)

Kardeşim forumda açtığın bağlıkla ilgili bir çok yazı var nsaıl hacker olunur vs gibi. İLk önce onları oku ve sonrasında kendine bir dal seç bence html css ile başlayıp site yapmayı vs. öğren. Dha sonra site hacklemeyi öğren forumda tonla bilgi var. Dha sonrada Pyhton,c++ gibi bir dil öğrenip bilgisayarlara sızmaya çalışırsın tabi bunlar 2 günde olucak işler değil sabırlı olup sistemli çalışman lazım.

berkezzzz

Yeni üye
21 Nis 2016
10
0
Merhaba bende yeniyim bilgisayar ve telefon konusunda az çok bilgim var bana biraz yardımcı olurm7sunuz konu açamıyorum . nasıl açacağını anlatirsaniz sevinirim

bukalemun88

Yeni üye
20 Nis 2016
16
0

Kardeşim forumda açtığın bağlıkla ilgili bir çok yazı var nsaıl hacker olunur vs gibi. İLk önce onları oku ve sonrasında kendine bir dal seç bence html css ile başlayıp site yapmayı vs. öğren. Dha sonra site hacklemeyi öğren forumda tonla bilgi var. Dha sonrada Pyhton,c++ gibi bir dil öğrenip bilgisayarlara sızmaya çalışırsın tabi bunlar 2 günde olucak işler değil sabırlı olup sistemli çalışman lazım.

Ya sorma ya valla:D:D

bukalemun88

Yeni üye
20 Nis 2016
16
0

Iyi fikir amacim tam olarak site hack değil daha küçük seyler ama uzmanlasmak istiyorum belki ilerde 2.mesleğim bile olur😊😊

bukalemun88

Yeni üye
20 Nis 2016
16
0

Bunu hic unutmicam ileride de hatırlar gulerim :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.