Merhaba Yeniyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
19 Ağu 2017
51
0
Nereye
Selamün Aleyküm beyler forumda yeniyim.Hızlı rütbe atlamak için neler yapabilirim kısaca yazarmısınız ? ( RÜTBEYİ RAR PW LERİ ALMAK İÇİN YÜKSELTMEK İSTİYORUM )

Moderatör tarafında düzenlendi:

yc23

Yeni üye
18 Mar 2017
31
0
24
ELBİSTAN
Şuan Siteye Alımlar Açıldı Yardım Bölümünde Yeni Kişilerin Sormuş Olduğu Sorular Olacak Bildiklerini Ordan Cevaplayablirsin veya Onların Dikkatini çekecek Bir Video,Yazı Paylaşabilirsin

'TÜRKÇÜ

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,059
2
ve aleykum selam hayırlısı olsun
hoşgeldiniz
rütbe konusunda ne yazıkki bilgim yok :)

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Flood yapıp banlanabilirsin boş konuşma az öz ve yerinde yorum yap.Ayrıca rar pw alsanda genelde bir işine yaramaz o pwlerin ömrü günlüktür 2 yada 3 gün çalışır veya çalışmaz.Kasma bu kadar sağlam bir şey anca oturup kendin yaparsan düzgün bir iş olur :D Onuda yapmak istyenoturup çalışacak öğrenecek.Kimse bedava %100 fud ömürlük iş vermez.

REXGOD

Yeni üye
19 Ağu 2017
36
0
Rütbe Atlaman Birşeye Katkı Sağlamaz
Hangi Alanda Becerikliysen O Alanda Kendini Kanıtla
Rutbeni Alırsın.

mrNightblood

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
323
0
Çok takılma bence yerinde saygılı konuşursan zaten zamanla alırsın diye düşünüyorum.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
89
22
Rutbeyi konu açarak veya post atarak yükseltirsin.Ama forumda flood yasak.Mesela alakası olmayan bir konuya "teşekkürler" "façan yansın" "asdadadsa" gibi yorumlar yaparsan uyarılırsın sonra ban yersin.Zamanla zaten rutben artar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.