merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

copclerk

Yeni üye
12 Ara 2007
3
0
香
rohingya türküm

pc windows'da sadece web ile ilgili programlamasini ögrendim, html, php ve biraz mysql, java, wordpress

bir iki tane parali wordpress extensions ve theme cracklemeyi basarmisdim

bir sayfayi öyle modife etmisdimki kim üye olursa bütün kayit bilgileri ve kullandigi sifresi bana mail olarak geliyordu

daha fazla tesadüfen bir abd sirketi ve bir tamil üniversitesi serverine girmisdim, icinden ilginc bilgiler alabilmisdim

bir bilgisayarci service bölümünde, daha sonra bir sirketde network admin olarak calismisdim

linux'dan cok fazla anlamiyorum, ancak bir keresinde zar zor raspberry pi orange ile bir onion-tor router yapmisdim ama istedigim gibi güzel calismadigi icin onu satdim

yani pek uzman sayilmam, herseyden sadece birazcik, bu yüzden burada arada yardim ararim

not: türk hackerler rohingya türkleri daha fazla desteklemesini arzu ediyorum
zalim cin devleti tüm türklerin bilgilerini bilgisayarda topluyor, lütfen onu bulun ve silin

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.