Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isimbulmakzor

Yeni üye
19 Haz 2021
22
5
Selam Aleyküm arkadaşlar. Ben isimbulmakzor. Foruma yeni katıldım, bi selamlaşalım istedim.
Hack konusunda çömezim, daha çok yolum var. Umarım bu yolda iyi insanlarla birlikte yürüyecek ve bilgilerimi hak yolda kullacağım.
"Hoşgeldin" diyen herkese şimdiden çok teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
823
158
Liverpool UK
Selam Aleyküm arkadaşlar. Ben isimbulmakzor. Foruma yeni katıldım, bi selamlaşalım istedim.
Hack konusunda çömezim, daha çok yolum var. Umarım bu yolda iyi insanlarla birlikte yürüyecek ve bilgilerimi hak yolda kullacağım.
Hoş geldin kardeş. Umarım forumda güzel vakit geçirirsin. :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.
Böyle yaratıcı nicklere tutuluyorum :)
@isimbulmakzor adam direk mevzuya nick derdi ile başlamış
Yaratıcı cidden hoşgeldin kardeşim zamanla sende level atlıyarak ileri seviye bilgilere sahip olursun yeterki içindeki hevesi öldürme öldürtme bol bol konu oku konuları takip et sürekli birşeyler sor (Yardım Merkezi) kategorisi üzerinden.

Tavsiyeme uyarsan sana yararı olur tez vakitte
😉

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Hoşgeldiniz aramıza hayırlı olsun forum içerisinde bir çok başlık altında kendinizi geliştirebilirsiniz.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
merhaba foruma hoş geldin
ilk işin forum kuralları ve misyon u okuman:):)
iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.