Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,220
1,216
Amsterdam

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
10
:C / Adobe
Hoş geldiniz hocam konuya müsait zamanda göz atmanızı isterim.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,383
1,995
Dinlenmede.
Merhaba, aranıza yeni katıldım.
Tasarımla ilgileniyorum. Siber güvenliğe ilgiyilim. Aynı zamanda @Mentalistler in öz abisiyim :) onun önerisiyle tasarım konusunda kendimi geliştirmek için aranıza katıldım.

Amcası yigeni ve enişteleri
Ablasi kardeşi ve kardeşinin kız arkadaşı
Babasi oglu
Kuzeni kuzenin arkadası
Gibi Famillalarimiz çok var oldu olacakta

En bahtsız bendim :)

Bunu 10 yıllık gecmisimde ilk defa dile getiriyorum.

6 yıl önce ayrıldığım kiz arkadaşım 2 sene üye olarak burda bulunup izlemiş ve son 1 senede ise mevzut yengeniz üyeymis oda izliyormuş :) sonra olaylar bir patlak verdi yeminle 1 senede zor çözdüm ve @Yakamoz admin sağolsun çok yardimci oldu ve cok şahit oldu olaya :)

Şuan 2 side hayatimda yok ve 2 senedir saltanat hayatımda tek taht sahibiyim :) bi noktada yorgun adamimda.

Mevzu nasıl buraya geldi anlamadimda ama sen hoş geldin aramıza diyelim.

'GÖKKURT

Junior Hunter
10 Şub 2019
344
222
Umarım başımızı derde sokmazsın :D aramıza hoş geldin.
burayı okumayı unutma https://www.turkhackteam.org/konular/forum-kurallari.1539302/
Abisine bile Forum Kuralları linkini atmış :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Burada akrabalık sökmez seni bende kurtaramam diyor ilk andan ayağını denk al mesajı :D
Amcası yigeni ve enişteleri
Ablasi kardeşi ve kardeşinin kız arkadaşı
Babasi oglu
Kuzeni kuzenin arkadası
Gibi Famillalarimiz çok var oldu olacakta

En bahtsız bendim :)

Bunu 10 yıllık gecmisimde ilk defa dile getiriyorum.

6 yıl önce ayrıldığım kiz arkadaşım 2 sene üye olarak burda bulunup izlemiş ve son 1 senede ise mevzut yengeniz üyeymis oda izliyormuş :) sonra olaylar bir patlak verdi yeminle 1 senede zor çözdüm ve @Yakamoz admin sağolsun çok yardimci oldu ve cok şahit oldu olaya :)

Şuan 2 side hayatimda yok ve 2 senedir saltanat hayatımda tek taht sahibiyim :) bi noktada yorgun adamimda.

Mevzu nasıl buraya geldi anlamadimda ama sen hoş geldin aramıza diyelim.
Hocam gece gece uykunuz gelmiş boşta kalınca sohbet etmek için eskileri açmışsınız :)
Merhaba, aranıza yeni katıldım.
Tasarımla ilgileniyorum. Siber güvenliğe ilgiyilim. Aynı zamanda @Mentalistler in öz abisiyim :) onun önerisiyle tasarım konusunda kendimi geliştirmek için aranıza katıldım.
Hoş geldiniz kalıcı olmanız dileğiyle ;):D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.