Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lipito

Yeni üye
3 Ağu 2012
46
0
Merhaba arkadaslar.
Forumu uzun süredir takip ediyorum ama paylaştıklarınızdan hiçbirşey anlamıyorum.Üye olup daha içli dışlı olursam daha iyi olur diye düşündüm ve üye oldum iyi forumlar .peace.

31 Tem 2012
77
0
hosbuldum arkadasım hacker olmak için ilk adımımı nasıl atmalıyım ?

Alanını Seçerek Başlayabilirsin..?
Web Hack Filan mı Yapacaksın Keylogger Tarzı Programlar ve Böyle Sistem Çökertme Filan mı Yapacaksın?

Ben Zamanında 2. Seçeneği Seçtim ve Şimdi Web Hack 'e Kafam Basmıyor :yaho1
Ama Bizim Okulda Sınıftaki Neredeyse Herkesin Face 'ini Hacklemekte Güzel Bir Duygu Sanırım :twist

Lipito

Yeni üye
3 Ağu 2012
46
0
Web Hack Filan mı Yapacaksın Keylogger Tarzı Programlar ve Böyle Sistem Çökertme Filan mı Yapacaksın?

Ama Bizim Okulda Sınıftaki Neredeyse Herkesin Face 'ini Hacklemekte Güzel Bir Duygu Sanırım :twist

evet bende web hackde uzman olmak istiyorum ama nasıl olucam programlarınız hepsi virüslü ve bu yüzden indirmekten çekiniyorum .

31 Tem 2012
77
0
evet bende web hackde uzman olmak istiyorum ama nasıl olucam programlarınız hepsi virüslü ve bu yüzden indirmekten çekiniyorum .

Virüslü mü? :) Valla Benim Mantık Asla THT 'den Birini Hacklemekten Yana Değil Ve Eminim ki Burada Bir Çok Kişinin de Öyle. Bana Kalırsa Sıkıntı Yok. Ama Zaten PRO. lar Hariç Her Hack Programı Virüslüdür Bence. En İyisi Ya Kendin Yazacan Ya da Parayı Basacan...

Lipito

Yeni üye
3 Ağu 2012
46
0
Virüslü mü? :) Valla Benim Mantık Asla THT 'den Birini Hacklemekten Yana Değil Ve Eminim ki Burada Bir Çok Kişinin de Öyle. Bana Kalırsa Sıkıntı Yok. Ama Zaten PRO. lar Hariç Her Hack Programı Virüslüdür Bence. En İyisi Ya Kendin Yazacan Ya da Parayı Basacan...
evet virüslü bir sürü trojan çıkıyor içinden . oyunlardan biraz grafik tasarım bilgim var kodlama bilgim %0 :( para konusuna gelince kendime kontör alamıyorum :D sen ne yapıyosun kendinmi yazıyosun yoksa virüslü programlarlamı takılıyosun ?

31 Tem 2012
77
0
evet virüslü bir sürü trojan çıkıyor içinden . oyunlardan biraz grafik tasarım bilgim var kodlama bilgim %0 :( para konusuna gelince kendime kontör alamıyorum :D sen ne yapıyosun kendinmi yazıyosun yoksa virüslü programlarlamı takılıyosun ?

Aaa Ve Bu Arada Gerçekten Bedava Ve Virüssüz Bir Şey İstiyorsan Moderator Onaylı Konularda Takılabilirsin. THT 'de Kaynak Bol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.