Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhan1992

Yeni üye
13 May 2013
7
0
merhaba arkdaslar forum a yeni kaltıldım sayılır 2-3 gun gibi bi sure oldu konu acmak sımdıye nasıpmıs :) Bu arada bu konular da uye olmadan once hicbir bilgim yoktu simdi ise bu 2-3 gunluk surede biraz arastırmalar yaptım nereden baslıyım nasil yol izliyim vb.. diye bir kac kisiye mesaj filan attım herkez farklı biseler dedi ve sonradan birkac egitim seti buldum bununla hapops ve hivaj gibi programlar vardı onlara baktım videoları filan izledim ama bazı yerlerde kafam karısıyor filan sorucak birilerini arıyorum bu konuda chat odası gibi veya kisesl bi yardım edebılcek bırı olursa sevınırım ...

ByFaTaLWarrior

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
4,263
2
Visual Basic
1.Hoşgeldin.Kalıcı olman dileğiyle.
2.Kardeşim 40 mesaj attığın zaman özel mesajdan konuşabilirsin istediğin kişiyle.
3.Programlamadan başlayabilirsin.Visual Basic 6.0 yada 10 dan.
4.Sana yardımcı olabilirim özel mesaj atarsan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.