Merhabalar Arkadaşlar Anket + Site Hack Yapabilenler Bakabilirmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkanguler31

Yeni üye
21 Eki 2012
14
0
Öncelikle selamlar.
Hemen Konuya girmek istiyorum.

bir site var o sitede oylama yapıyoruz bu siteyi hackliyecek yada ankette bizim adamımızı 1 inci yapıcak kişiye yaptıktan sonra 20 tl kontor yolllayacagım

eğer bana yardımcı olmak isterseniz .

iletişim adresivermek yasak .//Herakles ekleyebilirsiniz sizden haber bekliyorum arkadaslar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

CrowLy

Katılımcı Üye
15 Mar 2012
528
0
ee ne işe yariyorusunuz siz arkadaşim ne icin yardim merkezi deniliyor

Biz Turk Hack Team Olarak

Gerekli Konularda bırbırımıze destek oluruz.

Gereklı Konularda Yardım Ederiz .

Ya Siz Ne işe Yararsınız .

Konuları Kuralları Hiçe Sayar Rütbe Atlamak İçin Gereklı Saçma konular Bulup konu Acarsınız Rütbe Kasarsınız.İnsanlara Saygısızca Davranıp Hakeret Edersiniz.

Not : Orada yazan kurallar Yer Kaplasın dıye deıl Düzen için .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.