Merhabalar! Ben Rockenny

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rockenny

Üye
5 Ocak 2016
91
0
Merhabalar, ben Rockenny :yo. Çoğu kişi gibi bende nereden başlayacağım hakkında tavsiye isteyeceğim fakat herhangi bir programlama dili hakkında bilgim yok. Sadece biraz kodlarını inceledim çünkü pek fazla zamanım olmuyor maalesef :RpS_crying:. Sql açıkları hakkında biraz bilgim var, sql den sonra nasıl devam etsem bilemedim o yüzden sizden tavsiye istiyorum. :RpS_thumbup:

siber anonim

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
589
0
hoşgeldinkardeşim sıfırdan başlıkcaksan bunlarkolay bunlarcanbaşla python yada visual basic

Rockenny

Üye
5 Ocak 2016
91
0
Yazılım gerçekten öğrenmek isterim fakat zamanım öğrenci olduğumdan dolayı yetersiz. Okuldan geldikten sonra uykusuzluktan zar zor gözlerimi açık tutuyorum, bir de kod öğrenmek imkansıza yakın bir şey. Ama gerçekten de gerekliyse öğrenirim tabii ki de.

siber anonim

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
589
0
kodlama öğrenmedende hack yapma programları var mesela brute force yada havij gibi forumdan bakabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.