Merhabalar THT ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Nis 2019
182
102
Zincirlikuyu Mezarlığı
uzun zamandan beridir bildiğim bu aile ile yeniden beraber olup her gün kendimi geliştirmeye çalışacağım umarım ki bende sizler gibi Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı düşmanlık eden sitelere , sistemlere karşı bir darbede ben vurabilirim

Saygılarımla...
Hoşgeldiniz,
Umarım istediğiniz gibi kendinizi geliştirebilir ve aramızda Kalıcı olursunuz. :)

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,318
7,706
Merhaba,

Aramıza hoş geldiniz.

Forum kurallarını ve misyonu okumayı ihmal etmeyin.

İyi Forumlar.

Phoenix.py

Katılımcı Üye
9 Tem 2021
567
291
THT
uzun zamandan beridir bildiğim bu aile ile yeniden beraber olup her gün kendimi geliştirmeye çalışacağım umarım ki bende sizler gibi Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı düşmanlık eden sitelere , sistemlere karşı bir darbede ben vurabilirim

Saygılarımla...
Hoş geldiniz

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai

Saygılarımla...
Hoşgeldiniz. İyi çalışmalar dilerim...

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,091
1,607
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Forumumuza hoşgeldiniz.Forumumuz içerisinde herhangi bir sorun yaşamamak için forum kurallarımızı ve misyonumuzu incelemenizde fayda var.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı

Saygılarımla...
Tekrardan hoşgeldin.
Kuralları Ve Misyonu okuduktan sonra sana hayırlı forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.