Merhabalar TurkHackTeam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
24 May 2024
225
71
index.php
Merhabalar TurkHackTeam ve değerli üyeleri.
Ben Enes, FullStack Web Developer olma hayali kuran bir junior yazılımcıyım. Şu anlık daha çok Front-End kısmını daha iyi biliyorum. Bakalım ileride ne olacak.
Ayrıca en azından güvenlik açıklarını tespit edecek ve hackingin mantığını çözecek kadar eğitime ihtiyacım var.
Bu iki süreçte de hem TurkHackTeam'ın bana yardım edeceğini, hem de bilgim ve araştırmalarım kadarıyla benim de sizlere yardımcı olacağımı düşünüyorum.

Tanışmamız şimdilik burada son buluyor, ayrıca tanışmak / yardımlaşmak isteyen olursa arkadaşlığa her zaman açığım.
Sağlıcakla kalın <3

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
24 May 2024
225
71
index.php

help_23

Üye
20 Haz 2023
200
55
5 dk her yerde
Merhabalar TurkHackTeam ve değerli üyeleri.
Ben Enes, FullStack Web Developer olma hayali kuran bir junior yazılımcıyım. Şu anlık daha çok Front-End kısmını daha iyi biliyorum. Bakalım ileride ne olacak.
Ayrıca en azından güvenlik açıklarını tespit edecek ve hackingin mantığını çözecek kadar eğitime ihtiyacım var.
Bu iki süreçte de hem TurkHackTeam'ın bana yardım edeceğini, hem de bilgim ve araştırmalarım kadarıyla benim de sizlere yardımcı olacağımı düşünüyorum.

Tanışmamız şimdilik burada son buluyor, ayrıca tanışmak / yardımlaşmak isteyen olursa arkadaşlığa her zaman açığım.
Sağlıcakla kalın <3
Hoş geldin dostum aramıza birlikte güzel işlere ve yine sana kalmış ama enes gerçek ismin ise kullanmamanı öneririm

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
24 May 2024
225
71
index.php
Hoş buldum hocam, teşekkürler <3

Hoş buldum, hoş buldum.

türkhackteam ailesine hoş geldiniz Forum Kuralları okumayı ihmal etmeyiniz
Teşekkürler, hoşbuldum.

Hoş geldin dostum aramıza birlikte güzel işlere ve yine sana kalmış ama enes gerçek ismin ise kullanmamanı öneririm
Hoşbuldum. Gerçek ismim yerine LydexCoding kullanmayı tercih ediyorum, yinede belki gerçek ismimi kullanmaya başlayabilirim.

Hoş buldum hocam. Umarım Moderasyon Ekibinede geleceğim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.