Merhabalar Yeni katıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rootXReluX

Üye
4 Tem 2023
135
64
sqlmap,xss,wpscan
Merhaba canım Ülkemin güzel insanları canım Ülkemin hazineleri
Turkhackteam canı gönülden takip ettiğim (2014 den beri) takip ettiğim bir forum sitesiydi... Artık aranızdayım web güvenliği ile uğraşıyorum Devletimin Ve Milletimin herzaman Yanındayım.🇹🇷
"Bütün ümidim gençliktedir!"
~ Mustafa Kemal Atatürk

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,760
Hoş geldin.

Hocalarım yanıtlarınız için hepinize teşekkürler ben sqlmap xss ve wordpressli siteler için hack yöntemleri biliyorum bunları değerlendirmek için bir grupta olmam gerekirmi? Yoksa kendi başıma TurkHackTeam index i ilede yapabilirmiyim?
Saldırı kuralları vb. işler için aşağıdaki konuları okuman gerek.

Ayrıca foruma yeni katılanlar için olan rehberimizi de okuyabilirsin;

rootXReluX

Üye
4 Tem 2023
135
64
sqlmap,xss,wpscan
Hoş geldin.

Saldırı kuralları vb. işler için aşağıdaki konuları okuman gerek.

Ayrıca foruma yeni katılanlar için olan rehberimizi de okuyabilirsin;

Çok teşekkürler hocam. Yardımlarınız için saolun var olun🙏

user.thestorm

Katılımcı Üye
6 May 2023
412
182
Turkhackteam canı gönülden takip ettiğim (2014 den beri) takip ettiğim bir forum sitesiydi... Artık aranızdayım web güvenliği ile uğraşıyorum Devletimin Ve Milletimin herzaman Yanındayım.🇹🇷
~ Mustafa Kemal Atatürk
Aramıza hoşgeldiniz. Lütfen Forum Kurallarımıza göz atın.

Son düzenleme:

rootXReluX

Üye
4 Tem 2023
135
64
sqlmap,xss,wpscan

cnow

Yeni üye
10 Ara 2022
36
11
~ Mustafa Kemal Atatürk
Hoş Geldiniz ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.