Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whitecoder

Yeni üye
22 Mar 2015
23
0
Öncelikle merhabalar eskilerinde beni tanıyabileceği üzere eski nick'im albatroz ve geri foruma dönmüş bulunmaktayım. Yeniler için kendimi tanıtmak gerekirse yazılımcıyım ve de ar-ge de sanal bilgisayarın atası olan hacker computer, gözlemci vb. gibi programlar yazdım. ar-ge de yetki için mesaj geldi velakin mesajı zamanında görememem ve de başka bir arkadaşım alındığı için görev yapamadım.

Diğer bir konu ise;
albatroz nickli hesabımın neden kapatıldığı?

giriş yapmaya çalıştığım zaman üye çekmekten dolayı ban yediğim yazıyordu reklam yapmadım bir şey yapmadım ama az çok neden ban yediğimin hakkında fikrim var.

Yaklaşık 2 sene önce o zamanlarda son yazılımımı ( Anka ) yazmayı düşünüyordum ve bunun için hakops vs. kişilere yazılım için yardım mesajı atmıştım. Yazılım ise ( belki bilirsiniz ) war z serverlerin reklamını yapan ( steam benzer bir uygulama ) program içinden GC satın alınabilen ve de özel bir hackshield ( steam'deki gibi ) olacaktı. Bunun için yardım istemiştim üye çekmeye niyetim yoktu zaten nereye üye çekeceğim ki? program zaten T.H.T'de paylaşılacaktı formlar hazırlanmıştı sadece bir kaç beceremediğim yerin kaynak kodu kalmıştı o kadar.

Albatroz nickli hesabımın tekrar açılmasını talep ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.