Merhabalar;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rold

Üye
3 Ara 2022
77
32

ÖNCELİKLE ; SELAMIN ALEYKÜM

Merhabalar; THT Ailesi Aranızda Yeniyim Ve Buralarda Kalıcı Olmayı Düşünüyorum.
Gerek sizden gerek rütbeli hocalarımızdan gerekli konuları özenle okuyup , anlamak ve uygulamak istiyorum.
Şimdiden hayırlı geceler bir daha'ki konuda görüşmek üzere Allah'a Emanet Olun <3

kimf6sd.png

Onlar ; Görünmeyen Kahramanlar...

WalterWhiteHacker

Katılımcı Üye
1 Ara 2022
590
234
Azerbaycan

Gerek sizden gerek rütbeli hocalarımızdan gerekli konuları özenle okuyup , anlamak ve uygulamak istiyorum.
Şimdiden hayırlı geceler bir daha'ki konuda görüşmek üzere Allah'a Emanet Olun <3

kimf6sd.png

Hoşgeldin dostum umarım kalıcı olursun.

THE zoRRo

Uzman üye
26 Tem 2022
1,672
1,608
19
Türk Deniz Kuvvetleri

kimf6sd.png

Hoş geldin.
THT'de ilerlemen dileği ile...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.